Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3

Archive: Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3

Address

1 / < >

Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3

Atelier Lefeuvre& André se vrací na Letní Letnou!

Věhlasný francouzský soubor se hned několikrát nesmazatelně zapsal do historie Letní Letné a jeho představení se vždy řadila k těm beznadějně vyprodaným. Nyní se po několikaleté odmlce Didier André a Jean-Paul Lefeuvre chystají znovu svést návštěvníky svými nejsilnějšími zbraněmi: humorem, nezaměnitelnou poetikou, absurditou i cirkusovým mistrovstvím.

Jednou okouzlili letenské publikum v rolích bláznivých zahradníků, podruhé nás vzali na cestu poznání erotiky… Letos v létě se představí hned třikrát, ve třech oddělených přestaveních, kde svůj um a schopnosti podrobí skutečnému testu.  Uzavřeni v unikátním krychlovém prostoru o rozměrech 2x2x2 metry dokáží i na minimálním prostoru rozehrát symfonii geniálních triků, vtipných skečů a neuvěřitelných artistických kousků.

8m3 je společné představení Didiera a Jean-Paula, Didiera Andrého můžete vidět v sólovém představení Chez Moi Circus a Jean-Paula Lefeuvra v Ni Omnibus.

Více informací o dalších představeních Atelier Lefeuvre& André na Letní Letné 2017 najdete zde.

 

Price

590 CZK / open seating

Age guidance

5+. Forbidden entrance under 3 years old, older children only with parents.
We kindly ask you to respect the parental advisory age recommendations. They are essential to the safety of the artists and the comfort of all our festival guests.

Duration

110 min with short break