Prague
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Alasdair Bouch (UK)

Archive: Alasdair Bouch (UK)

Address

Malé náměstí 142/3, 110 00 Praha-Praha 1, Česká republika
1 / < >

UK singer-songwriter Alasdair Bouch is a musical chameleon. From the alternative folk-blues of his debut album 'First Person Singular', via the raw soul & hook-laden power-pop of his sophomore release 'Second-hand Lullabies', to the old-school rhythm 'n' blues & drivetime rock of his third offering 'Third Time Lucky', he continues to wow audiences & confound expectations. His latest album, 'Go Forth!' marks a return to his roots, with a mature, acoustic Americana vibe in hymns to nature, love & death. The highly-anticipated fifth album is expected to arrive in 2017. In the meantime, he has released the first in a series of archive concert recordings, 'Live in Little Paris'. He has taken his genre-defying original material all over the world, embellished with stories from life on the road, with over 150 concerts and festivals a year.

Listen: http://www.reverbnation.com/alasdairbouch
Follow: http://www.facebook.com/alasdairbouch

Catch him LIVE at Hard Rock Cafe Praha on March 29th!
FREE ENTRY

"Signposts": https://www.youtube.com/watch?v=cxYnDdT0vEs
'Fool Of Me': https://www.youtube.com/watch?v=oIuACtletBo
'Last Song': https://www.youtube.com/watch?v=xp_gAyJxSMI

------------------

Alasdair Bouch je anglický singer-songwriter. Muzikantem na plný úvazek se stal teprve před 7 lety, ale s vystupováním jako frontman má více než 25 let zkušeností. Během této doby si vytvořil pověst jako zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Jeho styl je těžko definovatelný; mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Jelikož je Alasdair světoběžníkem s kytarou v ruce, je jasné, že se v textech objevují zkušenosti, které při jeho dlouhých cestách prožil. Během posledních let hrál Alasdair běžně 150 vystoupení ročně, a to jak na samostatných koncertech, tak i na festivalech.

Pravidelně navštěvuje Německo, Rakousko, Polsko, Francii, Belgii, Velkou Británii, Švýcarsko a také Českou republiku. Jeho debutové folk-bluesové album 'First Person Singular', druhé soul-rockové album 'Second-Hand Lullabies' a později také třetí rock-bluesové album 'Third Time Lucky' doslova svedly posluchače. V současnosti je Alasdair na turné k jeho aktuální alternative-folk desce 'Go Forth!'. Tato čtvrtá deska je plná songů, které by dokázaly dojmout i toho největšího pesimistu. Všemi očekávané páté album vychází začátkem roku 2017. Mezitím se ovšem můžeme těšit z čerstvě vydaného EP "Live in Little Paris", prvního ze série archivních koncertních nahrávek (pouze pro digitální download), jehož nahrávka byla pořízena v Teplicích letos v létě. Jeho intimní a vášnivé živé koncerty ohromily široké obecenstvo a nenechaly ani nejpřísnější kritiky na pochybách o tom, že Alasdair patří ke světové špičce.

Poslechněte si: http://www.reverbnation.com/alasdairbouch
Sledujte: http://www.youtube.com/user/delovacz
Přidejte si: http://www.facebook.com/alasdairbouch

Places & Venues

Malé náměstí 142/3, 110 00 Praha-Praha 1, Česká republika

360° viewMarker

Partners

< >